Novinky  |  Žiaci  |  Rodičia  |  Iné informácie  |  Ďakujeme (2%) 

        • Nadpis

        •  

          • Ester Vyhnalová, 4. ročník – 1. miesto v krajskom kole recitačnej súťaže ,,A Slovo bolo u Boha“ (PaedDr. Birčáková)
          • Kristína Baranová, 3. ročník - 2. miesto v okresnom kole matematickej súťaže Pytagoriáda (Mgr. Dikant)
          • Johana Vašková, 6. ročník -  2. miesto v celoslovenskom kole výtvarnej súťaže ,,Biblia očami detí a mládeže“ v 4. kat. (Mgr. Dikantová)
          • Dávid Dikant, 5. ročník -  3. miesto v diecéznom kole výtvarnej súťaže ,,Biblia očami detí a mládeže“ v 4.kat. (Mgr. Dikantová)
          • Ester Biesová, 7. ročník -  2.miesto v diecéznom kole výtvarnej súťaže ,,Biblia očami detí a mládeže“ v 5. kat. (Mgr. Dikantová)
          • Ema Ambrozová, 3. ročník – cena poroty v diecéznom kole výtvarnej súťaže ,,Biblia očami detí a mládeže“ v 3. kat. (Mgr. Dikantová)
          • Monika Vojtechová, 8. ročník -  6. miesto a úspešný riešiteľ v okresnom kole dejepisnej olympiády (Mgr. Stromko)
          • Ondrej Magda, 5. ročník -  4. miesto a úspešný riešiteľ v okresnom kole geografickej olympiády (Mgr. Stromko)
          • Družstvo žiakov -  4. miesto v okresnom kole biblickej olympiády (Ing. Koštrnová)
          • Tobiáš Budzák, 8. ročník -  úspešný riešiteľ v okresnom kole matematickej olympiády (Mgr. Neslušanová)
          • Samuel Bachleda, 6. ročník - úspešný riešiteľ v okresnom kole matematickej olympiády (Mgr. Neslušanová)
          • Tobiáš Budzák, 8. ročník – 7. miesto a úspešný riešiteľ v okresnom kole olympiády v anglickom jazyku (Mgr. Rákociová)
          • 16 úspešných riešiteľov informatickej súťaže iBobor – najlepší vo svojich kat.: Damián Budzák, 4. ročník, Tobiáš Budzák, 8. ročník, Marián Stupák, 7. ročník (Ing. Gabonayová)
          • Tobiáš Budzák, 8. ročník – v šachu v kategórii do 14 rokov celkový víťaz turnajov Ligy Spiša a Talent Liptovský Mikuláš a taktiež celkovým víťazom GPX turnajov skupina Východ,  v celoslovenskom  finále GPX na 6. mieste (Ing. Gabonay)
          • Matematický KLOKAN – 6 úspešných riešiteľov, ktorí sa umiestnili v pätine najlepších na Slovensku, všetci sú žiakmi I. stupňa (Mgr. Babičová, Mgr. Raševová a Mgr. Mašlonková)
          • Filip Kubáni, 7.ročník – 33. miesto na Slovensku (z 1 236 súťažiacich)  v kategórii Spoločnosť kedysi a dnes v súťaži EXPERT geniality show
          • Tobiáš Budzák, 8.ročník – 44.miesto na Slovensku (z 1 274 súťažiacich)  v kategórii Do you speak English? v súťaži EXPERT geniality show
          • Súťaž VŠETKOVEDKO – 4 žiaci úspešní riešitelia
          • Družstvo žiačok – 6.miesto v súťaži Hliadok mladých zdravotníkov (Mgr. Mašlonková)
          • Pavol Halás, 9.ročník – certifikát  v súťaži WEBrangers (Ing. Gabonayová)
          • v projekte Žiaci fandia HK Poprad (Šimková)
          • Športová súťaž Malý futsal – 2.miesto ml. žiaci aj starší žiaci v obvodnom kole (Mgr. Olejár)
          • Dilongova Trstená – PaedDr. Birčáková 1.miesto, prednes,
          • Dilongovým perom – Mgr. Horáková L. 2.miesto, umelecká tvorba poézie
          • A Slovo bolo u Boha- celoslovenské kolo – PaedDr. Birčáková - 3.miesto, prednes

           

           

           

          Mnohí žiaci sa zúčastnili a zapojili aj do ďalších súťaží a projektov:

          • informatická súťaž PišQworky (Ing. Gabonayová)
          • Slávik Slovenska – súťaž v speve (Mgr. Dikant)
          • Fyzikálna olympiáda (Ing. Martinková)
          • Olympiáda v nemeckom jazyku (Ing. Michalová)
          • Projekt Práva detí (PaedDr. Birčáková)
          • Hviezdoslavov Kubín (PaedDr. Birčáková)
          • Vansovej Lomnička (PaedDr. Birčáková)
          • Matematická súťaž MAKS (Mgr. Praščáková)
          • Cezpoľný beh (Mgr. Olejár)
          • Športová olympiáda mesta Poprad (Mgr. Olejár)
          • projekt AGRO MILK (Šimková)
          • školský zber papiera (Mgr. Babičová, Ing. Koštrnová)

           

           

          Výsledky celoslovenského testovania žiakov

          Testovanie 5 – 2015

          Základné údaje/predmety

          MAT %

          SJ %

          Priemerná úspešnosť školy

          70,16

          77,62

          Priemerná úspešnosť v SR

          61,99

          66,62

          Rozdiel oproti národnému priemeru

          8,17

          11

           

           

          Testovanie 9 – 2016

          Základné údaje/predmety

          MAT %

          SJ %

          Priemerná úspešnosť školy

          53,4

          66,9

          Priemerná úspešnosť v SR

          52,8

          62,6

          Rozdiel oproti národnému priemeru

          0,6

          4,3