Kvetnica

Šk. rok 2018/19

Spomienky žiakov na exkurziu v Kvetnici

19.6.2019 sme išli v rámci Zelenej školy spoznávať prírodu do Kvetnice. Bolo to super. Spoznávali sme stromy, bylinky, rastliny a iné. V Kvetnici veľmi pršalo, a tak sme sa na chvíľku skryli pod strom.

Erika A., 5.A trieda

Veľmi sa mi tento výlet páčil. Dozvedela som sa niečo nové o rastlinkách a objavila som nové a pekné miesta na prechádzku.

Kajka P., 5.A trieda

Boli sme v Kvetnici a bola to sranda. Veľmi lialo a mal som na hlave lopúch namiesto dáždnika.

Vladko K., 5.A trieda

Výlet do Kvetnice sa mi veľmi páčil. S pánom Dulom sme spoznávali nové rastliny a miesta. Zo začiatku mrholilo, no potom vyšlo slnko. Naháňali sme sa a robili si šialené fotky. Nakoniec sa tak rozpršalo, že som mala jazero v topánkach. Išli sme na autobus a ešte teraz na to spomíname.

Ema P., 5.A trieda

V Kvetnici sa mi veľmi páčilo. Videla som nové rastlinky a stromčeky. Bolo to veľmi zaujímavé a poučné. Hore som vyšliapala ako prvá. Na ostatných som musela počkať, ale neprekážalo mi to. Aspoň som si pozrela peknú prírodu. Mám pekný zážitok.

Ema J., 5.A trieda

Výlet v Kvetnici s pánom Dulom sa mi veľmi páčil. Lenže veľmi pršalo. Čiže sme dosť zmokli. Ujo nám predstavil nové rastliny. Do školy sme cestovali autobusom.

Alžbetka V., 5.A trieda

V Kvetnici bolo fajn, až na to, že pršalo. Spoznali sme nové rastliny a zopár húb. Bolo tam aj jazierko s rybami. Bola to menšia túra. Prešli sme zastavenia krížovej cesty. Bol s nami pán Dula. Sľúbil nám, že nabudúce nás zoberie do Štôlne sv. Heleny.

Šimon K., 5.A trieda